Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez az influenza híresztelés...

Ez az influenza híresztelés nem olyan súlyos ahogy felfújják?

Figyelt kérdés

Mondja itt a média, hogy milyen nagy járvány van itt Magyarországon is én meg elmentem az orvosi rendelőbe a jogosítvány miatt a háziorvoshoz ,azt hittem hogy telt ház lesz, meg is lepődtem, hogy ketten voltak mikor odamentem.


Pedig tudni kell ,hogy ahová én tartozok háziorvoshoz ott mindig sokan szoktak lenni, amikor pl nyáron nem szokták ezt az influenza járványt híresztelni akkor sokkal tobben voltak az orvosnál mint most tegnapelőtt.


Akkor most mi is van ezzel a témával amit nap mint nap nyomnak aminek ezt az "influenza" nevet adják?



2015. febr. 14. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az csak 1 orvos,1 település. 1 alkalommal voltá ott.


amugy a média kindent felfuj,de nagyon

2015. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem is olyan súlyos a dolog ahogy a tv, rádió, net, stb híreszteli. A munkahelyen is 35 emberből senki nem hiányzik. Pedig van aki fujkalja az orrát de csak azt mondja, hogy az csak kis megfázás, es dolgozik vele.
2015. febr. 14. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ilyeszteg a media,vegyed az immuenrositoket a gyogyszertarba. Minden mindennel osszefugg. Teny hogy vannak influenzak mostansag,de akkor is tul van lihegve
2015. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mondhatnám, hogy nem súlyos, mert a fél családom, kollégáim, meg egy csomóan azok voltak és én mégsem kaptam el... Valóságban meg az immunrendszerem a frankó :)
2015. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hete óta teltház van a rendelőben, ennyien még soha nem voltak, négyszer mentem oda, hogy felirassal a gyógyszerem, de mindig hazamentem, mert több mint ötvenen voltak, és iszonyú köhögések, megijedtem, hogy megfertőznek.
2015. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!