Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom miert de mostanaba...

Nem tudom miert de mostanaba szedulok. Az iskolaba a vernyomasommal minden rendben volt. Es ez hipochonderen hangzik de attol felek agydaganatom van. Szedek C vitamint is. (? )

Figyelt kérdés
Mondjuk keveset iszok szerintem. Ilyen fel max 1 litert. De ettol nem tudom. Es 5 honapja kis lencse mereto csomo jott ki a nyakam oldalan(mozgathato). Ha a nyakamat igy lehajtom feszul. Mi lehet? Segitenetek? .14/L
2015. febr. 16. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A 0.5-1 liter folyadék már önmagában elég a komoly szédülséhez, dekoncentráltsághoz. És hosszútávon komolyabb betegségeid is lesznek tőle. Igyál rendesen! És a cukros üdítőt ne számold folyadéknak. Egy 14 éves lánynak is kell minimum 2l víz naponta. Később meg majd inkább 3l.
2015. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a nyakcsigolyáddal lehet baj, attól szédülhetsz, talán túl sokat netezel lehajtott fejjel, Inni viszont többet kell. A nyakon vannak nyirokcsomók, nem csak neked.

Szerintem ne olvasgass betegségekről, mert szinte minden tünetnél feljön a rák is, és akkor mindenfélét beképzelsz magadnak.

2015. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lehet baj hogyha nem iszok egyaltalan vizet?Es a telefon egesz nap a kezembe van.
2015. febr. 16. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
persze hogy baj ha nem iszol. a legjobb a víz lenne,de ha az nem megy akkor igyál olyat amit szeretsz. nekem az jobban csúszik le,mert ha megkívánom iszok ha nem vagyok szomjas is
2015. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az agydaganatot szerintem nem onnan vennéd észre hogy szédülsz hanem mondjuk máról holnapra elfelejtesz járni vagy meztelenül akarsz iskolába menni(fontalis lebeny tumor) vagy úgy elkezdesz hányni hogy nincs előtte semmiféle hányingered.

ez tutira nem tumor.

csak hirtelen nőttél meg, lehet vérszegény vagy kicsit.

szedjél egy kis vitamint, igyál több vizet.

2015. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!