Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az mitől lehet? Hogy szobámban...

Az mitől lehet? Hogy szobámban ahogy ránézek a velem szembe lévő szekrényre olyan mintha egyszer közeledne máskor távolodna és úgy látom mintha az egész szoba szűkülne máskor viszont tágul.

Figyelt kérdés
(Nem szedtem be semmit) És mostanába volt olyan hogy ilyen erőteljes hangok kiabáltak a fejembe.
2015. febr. 17. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemorvos.
2015. febr. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
idegi alapon is lehet.Szoktál idegeskedni,illetve depresszió vagy pánikrohamok jellemzőek?Csak egy felvetés,lehet hogy ha ezek ki vannak zárva,akkor testi probléma
2015. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen már kigyógyultam a pánikbetegségből, nem is szedek gyógyszereket mondjuk nem hiszem hogy depresszios lennék, elég jó a hangulatom.

Pánikbetegség volt diagnosztizálva meg Szociális Fóbia Ez a Szociális Fóbia még elő szokott jönni főleg ilyen bírósági tárgyalásokon ha beszélnem kell.

2015. febr. 17. 12:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem már, azt írjátok hogy kezd felbomlani a tudatom vagy valami hasonló, mert mostanába hangokat is hallok.
2015. febr. 17. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!