Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok esetleg nagyon jó...

Tudnátok esetleg nagyon jó bőrgyógyászt ajánlani, aki rozácea témában otthon van? Főleg Budapesti érdekelne.

Figyelt kérdés
Már több éve kezelnek,de sajnos semmi eredmény,sőt egyre terjed az arcomon,ha van valakinek saját tapasztalata rozácea problémával szívesen meghallgatom.

2015. febr. 17. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Sorstársam!

Én 14 éve szenvedek ettől az átok betegségtől, az egész huszonéves koromat megkeserítette és most is a napjaimat. Én is megjártam már rengeteg bőrgyógyászt, magánt és nem magánt, de tartósan senki nem tudott segíteni. Csak antibiotikumokkal tömtek hónapokig, amitől tönkrement az emésztésem, meg csomó krémeket kaptam, a számát sem tudom.

Szóval nemrég hallottam, hogy ezt a betegséget a Demodex atka túlzott elszaporodása okozza, ezért el kellene menni egy ilyen szűrésre, én is készülök. Ajánlottak egy hölgyet, aki nagyon jó állítólag és szűr erre, majd megfelelő kezelést ad. Nem tudom, hogy tartósan használ-e, de ha már ennyit próbálkoztunk a gyógyulással, akkor egy próbát ez is megér, hátha.

[link]

Dr. Sólyom Katalin Bp. XI. ker.


Jobbulást kívánok!!!

2015. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!