Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 2 és fél hónapja fel...

Lassan 2 és fél hónapja fel van duzzadva a bal térdem, a térdkalács alatt leginkább. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az első hónapban duzzadtabb volt,azóta apadt.Viszont néha ha rátérdelek kellemetlen érzés,és még mindig duzzadt a másik térdemhez képest.Szedtem már gyulladáscsökkentőt,és ittam gyógynövényes teákat,nem nagyon változik..Valakinek nem volt esetleg hasonló?Nagyon nem akaródzik orvoshoz menni,de ha muszáj lesz,akkor muszáj.

2015. febr. 19. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen hogy bìrtad addig? Nem fáj? Ha nem fáj csak duzzad az lehet a vizesedèstől. Ha fáj ès úgy duzzad akkor lehet porc leválás is, de akkor lehet nem gondolkoztál volna ennyi ideig hogy elmenj dokihoz. Amúgy nem kell fèlni az orvostól azèrt van hogy segìtsen.
2015. febr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fájdalom nincs,néha ha "úgy" térdelek rá (nem tudom hogy)akkor kellemetlen érzés.Házi dokihoz menjek vele?Vagy máshová?
2015. febr. 19. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó ha megmutatod a háziorvosnak. De ha nem fáj akkor lehet hogy nincs is nagy bajod.
2015. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Traumatologia lehet jobb lenne:) tobbetbtudnak csinalni,mint a hazi orvos. Csinalnak egy rontgent vagy egy UH-t,es kiderul,hogy van-e valami komolyabb baj(pl porc levalas)vagy valami mas miatt van-e.
2015. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!