Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdkalács ficama valakinek?

M. Camila kérdése:

Térdkalács ficama valakinek?

Figyelt kérdés
Hogy történt, meddig volt feldagadva, mikor tudtátok hajlítani? Köszönöm!

2014. dec. 22. 13:37
 1/2 anonim válasza:
anno meccsen(foci) fellöktek és a térdemre estem,elég szépen kiugrott kb 90fokkal oldalra:D utána gipszbe volt 3 hétig,utána rögzítő és kb 2 hónap múlva tudtam kicsit hajlítani.fél évre rá sajnos nem tudtam megállni,hogy ne focizzak..akkor még oda-vissza voltam a fociért az volt az életem. és egy kisebb esésnél megint kiugrott és műteni kellett de a mai napig máshogy néz ki a térdem és soha nem is lesz a régi sajnos. gondolom azóta már te is tudod hajlítani:D jó tanács!!! 1,5-2 évig csak erősítsd a combod és lazán sportolj valamit, de a foci,kézilabda stb sportokat ahol fellökhetnek sajnos jobban jársz ha elfelejted egy életre. nagyon könnyen kiugorhat a térded vigyázz rá nagyon!
2015. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többször is volt (4). Mindegyik tesi órán. A tanár azt mondta semmi baj álljak vissza, ne lazsáljak! :D
2016. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!