Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb.2 hete influenzás lettem,5...

Kb.2 hete influenzás lettem,5 nap múlva orvoshoz mentem, aki köhögésre Ambrobenet írt. A köhögésem, nem csillapodott, rohamokban jön és fáj a hátam, mellkasom. Most már úgy érzem a köhögéseknél, hogy megfulladok. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy száraz,vagy hurutos köhögés.Hirtelen jön rám és csak szúr ,a végén valamennyi váladék távozik,de nem ez a jellemző.

2015. febr. 21. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ideje visszamenni az orvoshoz, nálam mindig is inkább az ACC vált be, mint váladékoldó.

És nem tudom kaptál-e antibiotikumot, ha nem, akkor most lehet szükséged van rá, illetve ha kaptál, akkor lehet nem ártana még egy adaggal.

Nem vagyok orvos és tippelgetni sem szeretnék, de elég gyanús, hogy ráhúzódott a tüdődre a dolog, egy tüdőgyulladást sem zárnék ki.

Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, mert még nagyon nem jöttél te rendbe!

2015. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gratulálok a tüdőgyulladásodhoz, menj orvoshoz!
2015. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj vissza. ez az influenza egyik hátulütője hogy szövödménye lehet
2015. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet tüdő, vagy mellhártyagyulladás is, hétfőn menj vissza az orvoshoz, meg kell hallgassa a tüdődet, erre lehet már antibiotikum kell és talán egy mellkasröntgen is jó lenne.
2015. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Visszamentem az orvoshoz,azt mondta nincs tüdőgyulladásom,írt antibiotikumot,immunerősítőt.Már kezdtem jobban érezni magam mikor a hátam és mellkasom egyre erőseben elkezdett fájni,ráadusul a gyomorsavam is telítődött.És a hőemelkedésem sem múlt el.Most pénteken a doki beutalt a tüdőgondozóba.Nincs semmi kóros elváltozás.És akkor este egyre erösebb lett a fájdalom,éjszaka már a jobb karom és nyakam is kezdett zsibbadni .Jobb oldalt,szegycsontnál és azzal egyvonalban a hátam.Vettem be görcsoldót és fájdalom csillapítót,de csak egy kicsit lett jobb.Már ott tartottam,hogy elkészítettem a táskámat ha hajnalban mentőt kell hívni.Arra gondoltam epegörcsöm van,Igaz,nem volt sem Izom,se nem sárgultam be.Reggel már nem bírtam tovább és elmentem az ügyeletre.Az orvos alaposan megvizsgált és pontosan odanyúlt ahol a fájdalmat éreztem.Azt hittem kiugrik a szemem,annyira fájt,hogy elsírtam magam,pedig sírni nem szoktam.Izom gyulladásom van,fájdalom csillapítót kaptam 2 fajtát és kenőcsöt.Ki kell masszírozni,azt mondta a doki.Így jártam.Ebbe csak az az érdekes,hogy egy pár évvel ezelőtt már volt ilyen panaszom.Akkor sajnos meg sem bírtam mozdulni,A hátam egy másik részén jelentkezett.Így visszatekintve akkor is úgy kezdődött,nehézlégzés,érdekes köhintések.Akkor is masszörhöz jártam.De annyira a megfázásra gondoltam,meg az epémre gyomromra,hogy eszembe sem jutott,hogy megint ilyen problémám lehet,Azt megjegyzem,hogy eszméletlen fájdalommal jár.
2015. márc. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!