Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom van. Már megint, de ilyen durva még sosem volt. Ötlet?

Figyelt kérdés
Hiába megy le a genny róla.. mintha egyre rosszabb lenne, pedig antibiotikumot is írt fel a doki.. lázas vagyok, alig élek, éjszaka nem alszok.. mikor ilyen bajom van le szoktam piszkálni a gennyt fülpucolóval meg pirítóst szoktam enni, de most nem segít.. ez után szoktam fertőtlenítővel öblögetni. Leszedem és pár óra múlva megint olyan.. ötlet? Hétfőn megint megyek dokihoz.. de addig megőrülök. Amúgy egy hete ilyen már.
2015. jan. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
megerte a hidegbe hajnalig bulizgatni? te csavargo
2015. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy attól.. mindig ez a bajom, lassan ki kellene vetetnem, ha ezt túléltem.
2015. jan. 17. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a lepiszkutálás meg a pirítós szerintem pont rontja a helyzetet. Sós vízzel öblögess, illetve szedj olyan fájdalomcsillapítót ami gyulladáscsökkentő is (pl.: Algoflex frote). Hátha használ valamit. Nekem 3 féle antibiotikumot írtak fel rá, és egyik sem használt, végül a fül-orr gégészek felírtak egy olyat, ami rendbe hozott.
2015. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi, megpróbálom az algoflexet, az van itthon.
2015. jan. 17. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hatha valakinek tudok segiteni majd ha kesobb rakeres: Nekem ami bevalt. FLECTOR 50 MG Por.vizben OLDODO akar PICIT LANYGOS VIZBEn. Fajdalomcsillapito es gyulladas csokkento.annyira nem.faj mikor megiszom 1 oran belul mar a hatas erezheto.annyira jo megkonnyebules par orara tudok enni.leviszi a fajdalmat.napi 3 szor.mindekinek ajanlom.ez egy csoda. A sajat nyalam nyelese gondot okozott. De ettol jobb lesz! Tudsz majd enni! :D jelenleg ebben szenvedek en is .sose volt meg tuszos mandula gyulladasom:( eddig.es remelem nem.is lesz. Aztan antibio nyomasd egy kis linex. Tantum verdevel gargalizalni. Strepfen direkt oldatos spray. Langyos dolgok.c vitamin . Sok folyadek.
2018. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!