Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » EEG vizsgálaton voltam....

EEG vizsgálaton voltam. Vélemény: rendezetlen alfa alaptevékenység, organikus laesiora utaló jel nincs. Generalizáltan epilepsziás működészavar jelei. Ezek mit jelentek?

Figyelt kérdés
Mondta az ideggyógyászom, hogy kell egy komolyabb műszerrel torteno vizsgalat, hogy kimutassa pontosobban mi is a gond. Mostanaban gyakrabban fáj a fejem, szédülök, ingerültebb vagyok. 18leszek, lany vagyok.
2015. febr. 21. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az EEG alapján nincs organikus eltérés (daganat, vérzés, gyulladás, kutyafsza..), viszont epilepsziás működészavar regisztrálható, azaz valószínűleg epilepsziás vagy.

A további vizsgálat meg azért kell, hogy megnézzék, biztos nincs-e vmi eltérés a háttérben, ami az epilepsziás működészavart okozza, mert az EEG nem elég érzékeny.

2015. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az képtelenség, h epilepsziás lennéek...semmi olyan tünetem nincs.
2015. febr. 23. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor miert csinaltak eeg-t? Milyen tuneteid voltak?
2015. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azert, mert mostanaban gyakrabban fajt a fejem.
2015. júl. 4. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!