Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit összejöttek a dolgok,...

Kicsit összejöttek a dolgok, valaki, esetleg kicsit is hozzáértő tudna segíteni ilyen későn itt?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy pár napja be van dugulva a fülem, fültkürthurutom van, nem hallok teljes hangerőn. Nem fáj. Orrsprayznem kell és ha minden igaz elmúlik. Reggel megjött a havim, ami nekem fájni szokott az elején. Bevettem rá egy fájdalomcsillapítót. Délután a névnapomat ünnepeltük. Elvileg eltelt annyi idő bőven, hogy ne legyen vész inni egy kicsi alkoholt, azaz koccintani kellett. Nem is akartam, a menzesz alatt se esik jól, de egy minimálisat azért mégis csak ittam ha már rám koccintottak. Bár talán ezt nem kellett volna, de nem gondoltam hogy egy minimálistól lehet bármi. Ettem ma, de nem sokat, mert ha megvan, nem nagyon van étvágyam. Most egy ideje, este óta nem érzem jól magam. Hoztam is a hőmérőt, mert amellett hogy kicsit megint feszít a hasam, de most tűrhetően, tipikus lázhoz tartozó érzéseim vannak. 37,5 fokos hőemelkedésem van, bár legalább nem magas. Most nem tudok aludni viszont a közérzetem miatt, pedig az jót tenne. A kérdésem mitől lehet, köze van a mai dolgoknak egymáshoz hogy végül esetleg ezt okozták, valamint nem nagy gond hogy hőemelkedésem van mialatt megvan? Ha lehet, nem kapkodnék már be gyógyszert, végül is lázam nincs, de azért kicsit "aggódok".

2015. febr. 22. 00:23
 1/1 bósznya ***** válasza:
A menstruáció önmagában is járhat némi hőemelkedéssel. Ha feljebb megy, akkor lehet esetleg betegségre gondolni. Ha tampont használsz, akkor érdemes most betétre váltanod. A tampon használata ilyen melegben növeli a TSS kockázatát.
2015. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!