Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Milyen megoldást tudtok ajánlani? Középkorú nő vagyok. Sajnos nagyon összejöttek a dolgok, amit nem igazán tudok egyedül feldolgozni.

Figyelt kérdés
Párkapcsolatom tönkre ment,amin nem tudok tovább lépni.Édesapám skizofrén jelenleg kórházban van.Munkahelyet váltottam.Mikor teljesen magamra maradtam.Nincsenek barátaim és a rokonaim csak akkor keresnek,ha kell valami nekik.Most nagyon félek és magányos vagyok.Nem tudom hogyan álljak talpra.
2014. nov. 12. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Soha nem késő váltani, soha nem késő változtatni és legfőképp soha nem késő felállni.

Mindig nehéz megtanni az első lépéseket, mert fájdalmasak.

Biztosan van oylan dolgo az életedben, amit szeretsz, amihez ragaszkodsz. Van egy egyéniséged, amivel régebben meg tudtál nyerni emebreket.

Első körben azt tudom tanácsolni, hogy mozdulj ki a komfort zónádból. Nincsenek barátok? Szerezz újakat. Ismerkedj. Az életkor az nem akadály. A rokonok az egy más tészta. Azokat az emebreket alapból ki kell zárni az életedből, akik csak a haszonlesés miatt vannak veled vagy melletted, épp ahogyan az érdek diktálja.

Járj el otthonról. Ne csak a meló és a lakás legyen.

Azon, hogy apukád megbetegedett, te nem tudsz változtatni. Segíteni, javítani az életminőségén azt tudsz, de azon kívül ez igazából az orvosok dolga, hogy kontrollálják a betegséget. Az élethez ragaszkodj.

Mindennek oka, van. annak is hogy tönre ment a párkapcsolatod. Valószínűleg azért történt, hogy jobb útra terelődj. Hogy válts. De igazából elég keveset tudok a történetedről.

Írj priv. Mert így elég nehéz.

2014. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munkád van?

Igen.

Akkor már csak valamit tenni kellene magadért és nem sírdogálni. Lehet jóga, reiki, sport, énelklés,... hogy fújd ki magadból az elkeseresést.

Itt találsz rá néhány példát:

http://www.youtube.com/results?search_query=pszichofitness

2014. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!