Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vasárnap óta nagyon köhögök?...

Vasárnap óta nagyon köhögök? Lehet tüdőgyulladásom?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta kapar a torkom és folyton köhögök,lázam nincs de kicsit émelygek is, a hátam nem fáj köhögés közben akkor nincs tüdőgyulladásom? Max Szedem a c-vitamint és a augmentint de az augmentint amit itthon találtam elfogyott. Bár Ma már csütörtök van,visszont lehet elmegyek orvoshoz mert félek lehet szövödménye is. Vagy ha nem kezelnek időbe és tényleg az van olvastam bele is lehet halni.

2015. febr. 26. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ma kicsit elkezdett fájni a hátam. Pedig próbálok piheni.
2015. febr. 26. 13:23
 2/3 anonim válasza:

Antibiotikumot csak orvos utasítására lehet szedni, és nem lehet csak úgy akármit beszedni.. még nagyobb bajod is lehet belőle.. Lehetséges "lábon kihordott tüdőgyulladásról" van szó, mely általában elmúlik magától.. de szerintem influenza is lehet.. na mindegy!

a lényeg! az a biztos, ha elmész orvoshoz..

2015. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz :)
2015. febr. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!