Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha arcüreggyulladásom van és...

Ha arcüreggyulladásom van és kegyetlenül lüktetett a fél homlokom és az azon oldalt lévő szememnél és erre bevettem egy algopirint ami most elmúlasztotta, akkor ha abbamarad a hatása akkor ugyanúgy visszatér a fájdalom?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 18:25
 1/3 anonim válasza:
Nekem van amikor 1 algo se mulasztja el :( Es neha visszater,sanos...denkem kronikus arcureggyulladasom van
2015. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem most teljesen elmulasztotta, ezt a betegséget most tapasztalom életemben először. Most veszek be acc-t meg lámpázom magam meg sok teát iszom..


Édesanyámnak is krónikus arcüreggyulladása van, ő azt mondja azért mert fiatal korában nagyon előjött rajta, de nem engedte hogy az orrán keresztül felszúrják neki és az annyira kikészítette hogy nem pucolták ki neki hogy megmaradt neki ilyen mikor-milyen állapotra..

Én mindenképpen felszúratom ha tanácsolják.

Együtt érzek veled és sajnállak, én alig viselem ezt pár napja nem tudom hogy bírnám egy életen át.

2015. febr. 28. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Koszi....hat igen,teljesen elrontja az eletminoseget :(( november ota szenvedek,miota hidegek lettek....
2015. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!