Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beszedtem két csomag antibioti...

Beszedtem két csomag antibiotikumot, de nekem nem használnak, még mindig gyulladt a torkom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segitsetek

2015. febr. 28. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A összes pirula méreg , tisztelet a kivételnek . A gyulladás égés , ezáltal küzd a szervezet és szabadítja fel az energiát . Pótolni kell mézzel , gyümölcsökkel ,melasszal , hagyma félékkel , dióbéllel növényi kivonatokkal . A víz bevitele is fontos . Kerülendő az ecet , szénsav , fehér liszt , állati fehérjék sós dolgok . Ezek gátolják a gyógyulást .
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket orvos írta? Egyébként nemcsak baktérium, hanem vírus is tud torokgyulladást okozni, arra meg tök fölösleges az antibiotikum. Szopogatós tabletták segítenek, Septofort vagy Strepsils, ezek helyileg fertőtlenítenek, de ugyanúgy, mint az antibiotikumot, kihagyás nélkül kell őket naponta 3-szor szopogatni (utána enni-inni nem lehet), egy-két nappal még azután is, hogy elmúltak a tünetek.
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 güris válasza:
A só meleg vízben való feloldása,majd ezzel való gargalizálás,nekem sokat segített.GLIKOSEPT,a régi bevált toroköblögető is használ.
2015. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a sós vizes gargalizálás mulasztotta el a torokfájásomat.
2015. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. márc. 1. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel vagy kamillateával vagy ecseteld a torkod Glycosepttel:Ha nem javulna,gégészet minél előbb!Mutass képet a torkodról.
2015. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!