Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 50 éves vagyok és már a...

50 éves vagyok és már a változó korban vagyok, Hogy kéne lefogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbi időkben nemtudom hogy mitől de nagyon meghiztam 23 kg szedtem magamra.Akerdés az lenne mit egyek hogy letudjak fogyni??

2015. márc. 1. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
kevés kenyérféle,lisztféle étel,sok vitamin,és hét mozozgni is kell
2015. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mozgásról annnyit fűznék hozzá hogy nembirok mivel tüdőbetegségben szenvedek már 6 éve hamar befulladok!sokáig nembirom a mozgást .pl.futni meg végkép nembirok!!
2015. márc. 1. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Séta is jó, az is mozgás, napont minimum fél óra, de ha bírod lehet több is és sajnos a változó korban gyorsabban mennek fel a kilók, ezért a táplálkozásra is jobban oda kell figyelni. Elhagyni a nasikat, üditőket, kenyeret keveset, azt is teljes kiörlésű tönköly lisztből készültet, ebből kevesebb is telít, kevés tésztafélét, sovány húsokat egyél salátával, natur joghurt, alma ananász, citromos víz, stb.
2015. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Este 6 után már csak párolt zöldséget és salátát, gyümölcsöt lehet enni.
2015. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mitől... pfff :D Én tudom: állandóan volt valami a szádban. Nem kell zabálni, pláne, ha nem is sportolhatsz. De, most már így jártál.


Menj gyalogolni, és mérsékeld a kaját:

- kenyér, tésztát, meg a cukros vackokat el is hagyhatod

2015. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz szépen a választ de nem szoktam zabálni!! mert egy nap csak kétster szoktam enni!reggel és délben.Este csak nagyon minimális ételt eszek ami aszt jelenti hogy egy fél szelet kenyér vajasan és egy pohár tejet vagy kakaót hozzá!Az igaz hogy egy mozgás szegény ember vagyok amit a betegségem váltott ki belőlem!de azt nemjenti hogy egésznap feküdnék mert ugyanis van családom akiket elkell látnom itthon főzni nekik mosni rájuk takaritni es miegymást! Én ara lennék kiváncsi a válasz adóktól hogy mit tegyek hogy lefogyhassak legalább 10 kg-ot.köszönöm.
2015. márc. 3. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!