Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájó torok, eldugult orr,...

Fájó torok, eldugult orr, magas láz. Ez influenza?

Figyelt kérdés

Tegnap reggeltől vagyok beteg. Estére kb 39 fokos lázam volt, aztán bebettem 2 nurofent, ami levitte a lázat 37.1 fokra és a többi tünetet is enyhítette.

Ma még 2x vettem be a lázcsillapító moszanra viszont felment 39.4re, szerintetek jó ötlet a hidegzuhany? (most a fejemet érzem hogy elég forró)


Még1 dolog: Tegnaptól máig 4 nurofen stronggripet vettem be, most viszont már csak paralen-em van, a kérdé az h, mennyit kell várnom h használhassam? (felvidéki vagyok, szóval lehet hogy nálatok máshogy hívják , szóljatok es leírom a hatóanyagokat.

Leghamarabb szerdán tudok dokihoz menni, ha addig nem enyhü. (am a az utsó 2 hétben jártam futni valszeg azert vagyok beteg.)

20F



2015. márc. 2. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Igen, ez influenza
2015. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!