Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hugomnak fája füle, hogyan...

A hugomnak fája füle, hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
A hugomnak már napok óta nagyon fáj a füle. Egyre jobban. Voltunk vele orvosnál, azt mondták, hogy betegség miatt van, de egyre jobban fáj neki. Mikor fújja az orrát recseg.. Melegítettünk rá sót, nekem az segített, de neki nem.. Nagyon szeretnék neki segíteni, mert fáj nézni is ahogy fáj neki..

2015. márc. 6. 16:28
 1/9 anonim válasza:
vegyetek cataflant. :) testsúly kilogrammongént 1 csepp vagy egy-két tabletta egy nap :)
2015. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egyre jobban fáj, akkor vissza kell menni az orvoshoz, de gondolom kapott rá gyógyszert, vagy valamit. Fülészeten voltatok?
2015. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
kilogrammonként*
2015. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Visszamentünk reggel, de nem mondtak semmi újjat.. És nem, nem kapott rá gyógyszert!
2015. márc. 6. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Orrcseppet sem? Mit mondot az orvos,mit kell csinálni? Mi a baja?
2015. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért recseg a füle, mert a nátha ráment a fülkürtre - fülkürt-hurutja, erre Novorin orrcseppet vegyetek és cseppenteni kell az orrába 3-4 napig. Ha nagyon fáj a füle, arra nem tudom miért nem írtak antibiotikumot.
2015. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kapott ilyen "orr kenőcsöt" azzal kell kennie az orrát, de nm gondolom, hogy hatással volna rá, ugyanis, ezt még a hét elején kapta, ma meg már péntek van, és nem igazán használt. :(
2015. márc. 6. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Fülészeten voltatok?


Nem tudom elhinni, hogy fájó fülre csak orrkenőcsöt kapott volna.

2015. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel kellett volna szurni a fülét,fesziti a genny:((Tudom mert sajnos a kislányom is fülfájós:(
2015. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!