Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hugomnak faj a veseje, mind...

Hugomnak faj a veseje, mind a2oldalon, vajon miert?

Figyelt kérdés
Hugomnak fajt mar tobbszor a veseje,volt par honapja olyan h nagyon kellett pisiljen,csak varosban voltunk,nem nagyon volt hova,es annyira megfajdult a veseje,hogy mar majdnem sirt,akkor nagyon megilyedtem,es csak eltudtunk menni vele pisilni,azutan elmult neki,azt mondta h lehet h rosszul aludt (13eves). Par hete ismet azon kaptam,hogy suli utan bent van a szobaban es nagyon sir,ismet a veseje korul fajt,de ugy hogy mar sirt. Bekentem valami mentolos kremmel neki,mert azt mondta h tornazott es lehet h attol,ra 2 napra stoppon is lett,igy nem tartottam nagy problemanak,azt hittem,hogy azert fajt neki,mivel a derekam nekem is szokott. De a tegnap ismet nagyon fajt a veseje,megint azzal jott hogy rosszul aludt es biztos kialudta.De most mar szoltam anyaeknak is,es ma viszk dokihoz,es holnap kb analizisekre.A kerdesem az lenne,hog mitol fajhat a vese? Es par oraig faj neki,aztan elmulik,majd hetekre ra jon ismet elo....Lehet h homokja van? Anyum is volt vele korhazban,neki kove is es homokja is volt,de miota 3eve lassan isszunk a tibeti gombat,teljesen elmulasztotta neki.Nem tul kicsi o meg a homokhoz? vagy annyira felfazott,hogy atterjedt oda? milyen vizsgalatokat ajanlottok? ekograf,vizelet analizis,ver is kellene? koszonom elore is a valaszokat,kicsit megijedtem,aggodom erte. :(

2014. febr. 12. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vese ritkán szokott fájni, pláne ebben a korban. AS deréktáj szokott fájni, de kisugárzó fájás is lehet. Nem az életkora miatt lehet egy várható menstruálás kezdeti jele ??
2014. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

"...kicsit megijedtem,aggodom erte. :("


Úgy tűnik, nem igazán aggódsz érte,

és nem nagyon ijedtél meg, különben nem ide írogatnál,

hanem már rég túl lennétek egy általános kivizsgáláson,

de minimum egy háziorvosi látogatáson!

2014. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Még kisebb korban is lehet beteg a vesélye. Nekem születési rendellenességem van, és már 5 éves koromban ki kellett vizsgálni, és szedni a gyógyszereket. Már régen el kellett volna vinni alapos kivizsgálásra,

A mensi nem jár pisilési problémákkal.

2014. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. most mult el neki par napja,szoval szerintem nem kell ismet megjojjon neki,majd csak 2-3he mulva
2014. febr. 12. 10:31
 5/16 A kérdező kommentje:
2.fentebb megemlitettem,hogy megyunk orvoshoz!!! latszik,hogy milyen alapossaggal olvastal! ma delutanra vagyunk beprogramalva a hazidokihoz,mert ma o delytan van csak ott,mar a tegnap elakartunk volna menni,de a tesom mire hazajott a sulibol,mar elment a dr-no.Es irtam azt is hogy holnap kb megyunk analizisekre,mert gondolom a dr.no kuld tovabb,de azok meg csaj holnap delelott lesznek ott!!! koszonom az alapos figyelmed!
2014. febr. 12. 10:33
 6/16 A kérdező kommentje:
3.koszi a valaszt,de neki nem a menszije jart pisilesi fajdalommal,hanem 1x nagyon kellett neki pisilni,es nem tudtunk hova menni,es akkor megfajdult neki a derekanal,gondolom a veseje.Ezert el is gondolkodtam,hogy az h h fajhat,nekem ha nagyon kell pisilnem max a hugyholyagom fajdul meg,ezert gondoltam h lehet h homokja van!
2014. febr. 12. 10:36
 7/16 anonim válasza:

Figyelmesen olvastam, amit írtál, ám a véleményem változatlan!

A húgodnak mielőbbi gyógyulást kívánok.

2014. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2.koszonjuk szepen! amugy mar reg meglett volna a kivizsgalas,ha az orvosok itt lennenek,kicsi faluban elek,ahol ha beteg vagy elobb be kell programaltasd magad,ha kapsz idopontot,es nem halsz meg addigra,akkor megneznek,es lehet hogy tovabbkuldenek,nallunk ez igy megy sajnos :/
2014. febr. 12. 11:37
 9/16 anonim válasza:

Elhamarkodottan ítélkeztem, bocsánatot kérek!

Némileg próbálom a bűnömet jóvátenni:


[link]


Azt hiszem, ez egy hasznos oldal, kívánom, hogy ne

legyen gyakran szükségetek rá!


Ismételten elnézést kérek és minden jót kívánok Nektek!

2014. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nah a doki szerint semmi baja,menstruacio miatt faj,megvizsgalta,nyomkodta a veseje korul,nem fajt neki,azt mondta h lehet h meghuzodott neki valami,es amikor a tavaj fajt neki,lehet h fel volt fazva,es ezzel hazakuldte.Ha netan ismet elojonne,kuldi tovabb analizisekre.
2014. febr. 19. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!