Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A doki nem írt fel semmit....

A doki nem írt fel semmit. Bevehetem a régebbről megmaradt vényköteles (aktil duo) gyógyszert?

Figyelt kérdés

Szerdán elkezdett fájni a nyelés, elmentem orvoshoz, írt lázcsillapítót. Aztán csütörtökön begyulladt a fülem is, azóta alig hallok. Pénteken visszamentem az orvoshoz, írt fel orrsprayt és allergiagyógyszert. Viszont péntek óta csak napi min. 3 cataflam-mal tudok létezni, mert még a nyálamat sem bírom lenyelni. Éjszaka is felkelek, ha elmúlik a hatás és újat kell bevennem. Ma reggelre elfogyott és nem tudom, mit szedhetnék be, mivel az algopyrint úgy olvastam, hogy fülfájásnál tilos. Orvoshoz csak holnap reggel tudok menni, viszont találtam itthon egy doboz Aktil Duo-t, amit még a nyári mandulagyulladásomra írt fel a doki, viszont nem szedtem be, mert mire kiváltottam, megszűnt a fájdalom. Bevehetem most? Az orrváladékom sárgászöld, szóval baktériumos fertőzésem van, ez biztos. És már nagyon szenvedek :(

17L



2015. márc. 8. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik dokinál voltál?
2017. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne házidokihoz menj,hanem szakorvoshoz
2017. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!