Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hamarosan felvesznek egy új...

Hamarosan felvesznek egy új munkahelyre (már lehet holnap), lesz egy komoly vizsgálatom a jövőhéten. Mit találjak ki, vagy mit mondjak hogy el tudjak menni? (nem akarok 2 hónapot halasztani, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyilván kitaláltátok, hogy beteg vagyok.De ezt nem szeretném hogy megtudják az új melóhelyen.Holnap kell menni és már valószínű felvesznek, egy ismerősöm tett be. Szóval kell a munkahelyi is, mert a betegségeket nem tudom pénz nélkül finanszírozni. Jövőhéten van időpontom tükrözésre, el kéne mennem, már csak azért is mert pár hónap múlva műtétet szeretnék.Na most hogy néz az ki hogy rögtön az első héten szabival kezdek? - Nem jó pont!!Meg lehet nem is adnak. Ha igen akkor milyen kamut találjak ki?? Vagy mondjam meg nekik hogy 1-2 nappal később tudok csak kezdeni??


Még azt találtam ki, hogy azt mondom hogy unokaöcsém beteg és nekem kell felvinni Pestre...stb.

Még azon is gondolkodtam megmondom nekik, ledolgoznám szombaton vagy vasárnap azt az 1 napot.


Na ehhez hozzá tudtok szólni?

(több oka van miért nem mondom el, pl. az előző munkahelyemen ezek miatt nem tudtam leszervezni egy randit, ami elég gáz.Vagyis nem jött össze ezek miatt, és hiába mondják a betegség nem szégyen...De az!!!)



2015. márc. 5. 07:28
 1/3 Hóvirágszál ***** válasza:
100%

amit én ajánlok a következő:


mond meg őszintén, hogy tükrözésre kell menjél amire már egy ideje megvan az időpontod, ajánld fel hgoy eldolgozod egy szombati nap ezt jó néven veszik


főleg ha egy ismerősöd szervezett be, akkor értékelik az egyenességet, hazugsággal elveszted a bizalmukat, mert érezni fogják


ha gondolod hogy járható út, akkor mond azt, hogy 2 nappal később tudsz kezdeni, mert le kell rendezz pár dolgot


ami a betegségedet illeti ajánlom nézz utána a csikung gyakorlatoknak a neten, mert nagyon sokat tud segíteni vagy írj nekem privi üzenetet

2015. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a cipőben járok, szerdán kezdek és csütörtökre van időpontom dokihoz már 1 hónapja. Én sem mondtam el mi miatt, de azt igen, hogy orvoshoz kell mennem. Azt mondták, hogy munkaidő-csúsztatással megoldható. Pl. délre megyek és 8-ig maradok. Tehát ajánld fel, hogy ledolgozod.
2015. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kel ledolgozni mert később kezdek, de köszönöm.
2015. márc. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!