Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha valaki nem...

Mi történik ha valaki nem csinálja végig a kemoterápiát? Pont az utolsót!?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy mi történik, de pont az utolsót kihagyni?!

ennek semmi értelme

Megkérdezhetem, miért?

2015. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon elfáradt a szervezetem. :'(((((((((((
2015. márc. 8. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok tolakodo megkerdezhetem milyen rak? A korat es a nemet?Olvastam egy keverekrol ami sokakonsehitett igy.Elkuldjem esetleg uzenetbe?
2015. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

PudliPink.

Orsóssejtes agresszív lágyrészdaganat. 3. stádium.

Nő , 35 éves.

2015. márc. 8. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sok mindentől függ. Ha pl egy 20 alkalmas kemó utolsó alkalmát hagyod ki, az nincs olyan veszélyes, mint mondjuk, ha egy 6-os sorozat utolsóját hagyod ki. Sajnos a mi családunkban is volt daganat. Es az egyik kezelésen a 3 féle szer egyikét, amelyiket vénásan kellett beadni, félre szúrták, majd mikor észre vették kinyomkodták, már amennyire tudták. Vagyis a beadandó szer legalább fele nem jutott be. Nem pótolták, azt mondták, nem ennyin fog múlni. Kívánom, gyógyulj meg! üdv Sz.
2015. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
6x-os. Epirubicin.
2015. márc. 8. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valamelyik nap, hogy a rákos sejtek fő tápláléka a cukor, és hogy létezik valami glükózéheztetéses módszer, amitől éhen halnak a rákos sejtek. rákereshetsz esetleg a neten. A cukor mondjuk tényleg sok bajt csinál, nem vesztel semmit vele, ha hanyagolni kezded.
2015. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Istenem. Vicc , hogy az Emberek mennyire rosszindulatúak. Ez a "norbi2020" nevű felhasználó. Hát komolyan mondom. :'(
2015. márc. 8. 20:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Hű Engem már 3 éve is műtöttek simaizomzatból eredő rosszindulatúval és igazából Én már azóta nem fogyasztok cukrot. Azért köszönöm , aranyos vagy! :)
2015. márc. 8. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell vele foglalkozni. Ne légy dühös miatta. Nem tudja, mit beszél. A cukormegvonó és hasonló csodákról az a véleményem, hogy azt nem egy kialakult daganatnál kell elkezdeni, főleg kemó, és más gyengítő kezelések mellett. Persze meg kell próbálni egészségesen élni, de a drasztikus változásnak nem ilyenkor van itt az ideje. Amúgy próbálj meg erőt venni magadon, és csináld végig az utolsó kezelést. Nehogy azon múljon a sikeressége, a gyógyulásod! Sz.
2015. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!