Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mély szemölcs kivágással mind...

Mély szemölcs kivágással mind a két lábamon meddig kell kórházban lennem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kb.: 6 éve lévő mély szemölcsömet (Amit hiába kezeltünk) fogják kivágni illetve a másik amely csak 2 éve van meg.
2015. márc. 13. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Semeddig. Helyi érzéstelenítés mellett kivágják, majd hazaküldenek. Lehet, hogy kötözésre vissza kell menned, de többnyire még ez sem jellemző, csak elmondják hogyan kell kezelni a sebet és behívnak kontrollra néhány nap/egy hét múlvára.
2015. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szemöldökömben volt egy majdnem borsó nagyságú amit tegnap műtöttek ki. Tegnap este voltam dokinál, belenyomott egy érzéstelenítő szurit (na az fájt kicsit), rögtön utána kivágta és összevarrta, pár perc volt az egész. Mivel amíg csinálta le volt takarva a fejem, a szurin kívül semmit nem éreztem se a vágásból se a varrásból. 3 öltés volt az egész, még csak le se ragasztották. 1 hét múlva lesz varratszedés. Szóval a szemölcsműtéttel negyedóránál többet nem kell a kórházban töltened. :)
2015. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , én valószínűleg 1 teljes napig fogok a Heim Pál Gyermekkórház vendége lenni ,mert tömegközlekedéssel elég nehéz lenne bekötözött lábakkal 55 km-t utazni
2015. márc. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!