Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szív fölötti hajszálerek! Mi...

Szív fölötti hajszálerek! Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves fiatal férfi vagyok, 1 éve voltam szívultrahangon, EKG, 24 órás holter. Gyógyszert szedek magas vérnyomásra, többször voltak iszonyatosan ijesztő extraütéseim, mindent a stresszre fogtak. Iszonyatosan pánikos vagyok, ráadásul most Írországban dolgozok, hatalmas nyomás alatt, de haza csak májusban megyek. Már régóta észrevettem több apró hajszáleret a mellkasom bal oldalán, pont a szívem fölött elszíneződve. Ott vékony a bőröm, de ennyire még nem látszottak. Van egy nagyobb is, de az már vagy 3 éve ott van. Segítsetek, mint civil emberként, mit tegyek? Csak májusban fogja szakértő is látni, de remélem nem lesz bajom belőle. Üdv.

2015. márc. 13. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!