Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beakadt a térdem és nem tudom...

Beakadt a térdem és nem tudom mit csináljak? Sűrgősen kéne segítség.

Figyelt kérdés
Van egy csontkinövésem és ezért gyakran kattan a térdem, de ez nem csak az a kattogás, hanem a beakadás, de nem fájdalmas és csak néha. Most viszont egy oldalirányú mozdulatnál nagyon csúnya hangot hallottam, és megint beakadt, de nem merem kinyújtani. Itt fekszem éjszaka és nem tudom mit tegyek. Megprbáljam kinyújtani, biztos eszméletlen fájni fog, de lehet hogy kiakad és vége. De lehet hogy ártok vele és letörik a porc. De az is lehet ha behajlítva marad akkor meg esetleg egy letört porc betokozódik/ágyazódik rossz helyre és holnap még rosszabb lesz, vagy mire orvoshoz jutok legkorábban hétfőn, ha kapok időpontot. Mit tanácsolna valaki? Vagy hasonló problémával küszködő, vagy egy orvos válaszát várnám, aki véletlenül olvassa.

2015. márc. 15. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történt éjszaka a továbbiakban, de ha nincs, aki bevigyen, akkor hívj egy taxit, és menj be az ügyeletre, az mindig van, még hétvégén is.
2015. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!