Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszeres kezeléssel rendbe...

Gyógyszeres kezeléssel rendbe jöhet az arcom? Kérlek nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
Sziasztok.A múlt hétvégén kezdődött egy kis torokfájás..1-2 napra rá vettem észre ,hogy gennyes a mandulám..szedtem rá klacid-ot(ez szépen el is múlt).Általában ha torkom fáj stb akkor az orrom is elkezd folyni rendesen.1-2 napja kicsit szédülök meg mikor az orromon levegőt veszek büdös szagot érzek,kifújásnál is!Egyértelmű ,hogy arcüreg gyulladás mert feszít kicsit az arcom meg sárgás az orrváladékom.Azt nem értem ,hogy alakulhatott ez ki mikor szedtem a klacid-ot ami elvileg arra is jó! Rettenetesen félek ,hogy fel kell szúrni,át öblíteni az arcüregem!Esetleg ha más gyógyszert kapok az használhat és még igy is ,hogy már büdöset érzek,szédülés,arc feszítés ellenére is elmúlhat??Remélem pozitív válaszokat kapok..Előre is köszönöm!!:)

2015. márc. 15. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
A pirula nem használ , méreg a legtöbb . Sok folyadék , fűszeres só mentes leves , hagyma félék , méz , nyers gyümölcsök , kígyóuborka stb hasznos anyagok kioldják a lerakódást .
2015. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is természetesség híve vagyok és nem használok gyógyszert, csak egy csodás táplálék-kiegészítőt, de azért a Rinofluimucil orrsprayt kipróbálhatnád, mert az fantasztikusan feloldja a letapadt váladékot is!
2015. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, remélem kaptál másik gyógyszer és rendbejöttél azóta. Nekem anno tüdőgyulladásnál írták fel a Klacidot, mert félrediagnosztizáltak. Mint halottnak a csók, annyit ért. Az első két válaszolónak: gyógyfüvekkel és teákkal még annyira sem mentem volna mint a klaciddal.
2015. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!