Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fontos, kérlek nyugtass...

Nagyon fontos, kérlek nyugtassatok meg! Nagy a baj?

Figyelt kérdés

Van a szeméremdombomon jobb oldalt egy 16 mm-es anyajegy. Már akkor megvolt, amikor születtem. Mindig is ekkora volt. És sötét, kiemelkedő. Most észrevettem, hogy vannak benne árnyalatok(sötétbarna,világosbarna,fehéres). Határai nem élesek, de szerintem sose voltak azok. Kör alakja van bár egyikhelyt kicsit kilóg.

Szorongásos beteg vagyok szóval nehezemre esik szinte minden, ahogy az orvoshoz menés is. És szorongok nagyon, hogy bajom van.

Anyajegy csekkolón azt írja,hogy 74%ban szimmetrikus az anyajegy, a határai viszont mosodóttak, a színe se jó, mert többszínű.

Kérlek nyugtassatok meg, nagyon szorongok, mit kéne tennem? Meg fogok halni? Vagy mi lesz? Rettegek.



2014. okt. 31. 10:51
 1/10 anonim válasza:
Nem fogsz meghalni, voszont erosen ajanlott orvoshoz menned, minel hamarabb.
2014. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Éppen nézegetem egy képen és nagyon csúnya. Nem pontosan kör alakú, karfiolszerű, többszínű, látszanak a darabkák, barna és fehéres részek.

Nagyon késői időpontot kaptam, pár hét múlva.

Iszonyúan félek.

Most kezdtem el járni pszichológushoz a szorongásom miatt, nagyon sok idő kellett, nagyon sok éve küszködök szorongással.

Most sokkal jobban szorongok.

Lehet ez melanoma? Minden igaz rá:(( De még 20 sem vagyok, nem éri nap, és velem született anyajegy.


Ugye nem halok meg? Hiszen most próbálok kimászni a depresszióból és szorongásból?

Ugye nincs még nagy baj?

2014. okt. 31. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy rosszindulatú, ha nap nem érte

soha

2014. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamo77db ***** válasza:
A biztonság kedvéért mutasd meg egy bőrgyógyásznak!
2014. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De megnyugodhatok?

Nem volt esely arra, hogy nap érje.

Felkeresek orvost, de idobe telik es vegigszorongtam a mai napot is.

Nem tudom mit higgyek.

2014. okt. 31. 16:32
 6/10 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen megnyugszol, ha megnézeted bőrgyógyásszal. Ha nincs semmi, akkor azért. Ha jónak lát az orvos valamilyen gyógyszert rá, akkor kiváltod, használod és attól nyugszol meg, hogy az orvos által előírt szerrel kezeled vagy esetleg valamilyen tablettát veszel be, ha azt ír elő. Az, hogy így egy helyben kínlódsz, nem jó semmire. Csak kikészülsz idegileg! Zárd le ezt az egészet egy orvosi vizsgálattal!
2014. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De sokan vannak és későre kaptam időpontot.:((
2014. nov. 1. 16:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyira kivagyok idegileg, semmire se vagyok jó..
2014. nov. 1. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
esetleg privát bőrgyógyász orvos? vagy valami SZTK-s bőrgyógyász? Vagy házi orvos? valaki csak van, mindenképpen menj el :)
2014. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
Nem kéne ezt így hagyni tovább, lépned kell!
2014. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!