Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalon szívprobléma a...

Fiatalon szívprobléma a magnézium segít?

Figyelt kérdés

24/F vagyok.

kb 10 éve este arra keltem fel h reszketek, nagyon dobog a szívem. Akk kivizsgáltak ultrahang stb nem volt semmi baj magnéziumot kellett szednem , kb 2-3 hétig szedtem és nem is volt probléma utána.


1 hete ismételten arra keltem fel hogy nagyon dobog a szívem erre csak idegesebb lettem (egyébként éreztem már előtte is h valami oknál fogva feszültebb vagyok valami nem ok)

Vettek vért, a doki körbe hallgatott ÉKG-is készült minden ok volt ismételten azt mondták h szedjem a magnéziumot.


4 napig szedtem is érezhetően nyugottabb lettem de hasmenést okozott ezért ráhagytam gondoltam pihentetem pár napig. 3 nap múlva megint előjött ez a szív dobogósdi de már annyira nem volt vészes mert mentálisan lenyugtatta magam.


Mennyi ideig kéne szednem a Mg-ot ? mert ezt nem mondták.

Ill. tudtok ajánlani olyat amitől nem menne a hasam? (elég problémás vagyok ezen a téren , eddig kék dobozos MagneB6-ot szedtem napi 5 db-ot)


2015. márc. 16. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
ez pánik szindróma. esetleg próbálj ki nyugtató teát, vagy menj pszichiáterhez és felír szorongásoldót.
2015. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!