Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindent kihányok amit csak...

Mindent kihányok amit csak megeszek mit tehetnék? :-S

Figyelt kérdés

Hajnali 5- kor hánytam..

Kávéskanálnyi Kólát "ittam" de az is kijött. Mit tehetnék annyira rosszul érzem magam..



2015. márc. 17. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Kólát ilyenkor semmiképp ne igyál. Nem akarok arról papolni, milyen egészségtelen, De ha iszol ne ilyenkor tedd. Csak vizet, vagy teát igyál. Valószínűleg elkaptál valami vírust, vagy gyomorrontásod van. De inkább az előző. Amíg nem "pucolódsz" ki, addig egyél kevésbé megterhelő ételeket. Főtt burgonya, keksz, alma. Ha nem javul a helyzet mindenképp menj el a házi orvosodhoz!
2015. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ne egyél. Apró korty vizeket ihatsz, ha visszajön, akkor inkább azt is hanyagold egy kicsit. Feküdj le, próbálj aludni, pihenj. Ha 1-2 napon belül nem változik a helyzet, hívj orvost.
2015. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, első, h beleszólok, de én amikor nagy ritkán 5-6 évente elkapok ilyen hányós vackot, mindig egyedül a kóla az, amit le tudok nyelni. Illetve hányinger csökkentő hatása is van, rengetegen isszák ilyenkor. Nekem háziorvos is ajánlotta, h hányinger esetén kólázzak...
2015. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Nem tudtam erről. :) Mindig tanul az ember valami újat.
2015. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pihenj, koplalj és kortyonként igyál vizet, vagy teát. Ha holnap is kimegy minden belőled, akkor menj orvoshoz.
2015. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál még aznap mikor a kérdést kiírtam. Azonban köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 20. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!