Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit egyek ha mindent kihányok?

Mit egyek ha mindent kihányok?

Figyelt kérdés
Napok óra hányingerrel küszködök. Akármit eszek, iszok, kijön. Nem tudok mit enni. Ma már nagyon rosszul voltam, majdnem hogy elájultam. Mit tegyek? Ötletek.

2015. jan. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj sürgősen orvoshoz, mert kiszáradsz.
2015. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mert nem otthon vagyok... Holnap vizsgám van, és albérletben vagyok egy teljesen másik városban.
2015. jan. 28. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor száradj ki... ez nem játék. Valami hányás gyogysert vagy normafloret vegyél be ami jo a beleknek. Jobbulast :)
2015. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enni háztartási kekszet és ropit próbálj meg. Ha nem tudsz enni legalább próbálj meg inni kis kortyokban vizet vagy teát, ha az is kijön, akkor menj orvoshoz. Tavasszal húztam egy hányásos megbetegedést addig, amíg a kiszáradástól elájultam és az orvos azt mondta, hogy szerencsém van, hogy a vesém nem ment rá.


Ha inni tudsz, akkor vegyél a gyógyszertárba Sodioral-t, ami ionpótló és old fel vízben és napi 1-2-szer igyad.


Jobbulást!

2015. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!