Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanásos (aknés) foltok...

Gergő19990712 kérdése:

Pattanásos (aknés) foltok (amik nem ojan nagyon és néha csunyabb néha szebb) azok még eltünnek valaha? és egy kissebb rózsaszín szerü hát ojasmi mint az aknés heg lehet az is mert genny nincs benne sőt sima is csak szine más az is eltünhet még?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy szokásom sajnos most nézegetni magam a tükörbe többet mint a lányok sminkeléskor,és válaszként nem ojat várok hogy azt irja valaki hogy kozmetikus mert ott csak elfedik de eltünni nem fog sajnos.És még egyetlen kérdés a tükrök mennyire csalhatnak és a fényképek????????

2015. márc. 20. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat minimalis esely van. Retusalassal ki lehet pl kepen venni
2015. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hegekre gondolsz? Azok nem fognak eltűnni. Kenheted hámlasztóval, de én már kipróbáltam sok félét, de nem segített egyik sem. Majd ha sok pénzem lesz elmegyek egy plasztikai sebészhez...
2015. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kozmetikushoz, hanem borgyogyaszhoz menj el. Barmennyire is hihetetlen, de sokat tud neked segiteni. Az biztos, hogy az itteni talalgatasoknal es tanacsoknal sokkal tobbet ert.
2015. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.ik válaszolo Én nem kráter -szerű hegekre gondoltam ha nem foltos hegre vagy nem t
2015. márc. 20. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszolo én nem a krátered hegekre gondoltam ha nem foltos hegre vagy nem tudom hogy hívjak.és már voltam b.gyogyászaton
2015. márc. 20. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
De mindegy beletörödtem már hogY sose leszek szép és egy lány se fog szeretni ;(((((((
2015. márc. 20. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Dhogynem,ne mondj ilyet.
2015. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!