Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtét után torokgyullad...

Mandulaműtét után torokgyulladás? Normális, hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja vették ki, a körülményekhez képest jól viseltem, szépen gyógyultam, nem volt semmi gond, nem vérzett be, stb.


Most viszont 2 napja klyan száraz a torkom, meg annyira fáj kb., mint a műtét után közvetlenül.

Egyik ismerősöm azt mondta, bogy ez nála is így volt, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg enn ire kellene fájnia. Na meg nincs hangom sem. :(

Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vagy mit gondoltok erről?



2015. márc. 22. 09:37
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Nekem másfél hónappal a műtét után kezdett szúrni. Felkerestem az operáló orvosomat, aki megnézte és megnyugtatott, hogy egy kicsit hurutos, de annyira nem, hogy gyógyszert írjon fel rá. Vigyázzak rá, semmi fagyi, jeges kóla, stb. És pár nap alatt elmúlt a szúró érzés. Ezt ajánlom neked is, keresd fel az orvost, aki műtött és kérj segítséget, tanácsot tőle.
2015. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!