Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Még mindig beteg vagyok, de...

Még mindig beteg vagyok, de anyukám holnap be akar küldeni az iskolába?

Figyelt kérdés

Egész héten itthon voltam, az elején lázam is volt, aztán hőemelkedésem, pénteken már egyik se. De az orrom még mindig folyik és nagyon csúnyán köhögök, ráadásul sokszor rámjön, hogy beszélni is nehezen tudok.


És szerintem fertőző vagyok (mondjuk a család nem kapta el, mert egész nap a szobámban vagyok), mert én is úgy kaptam el valakitől. Szerintem azért akar elküldeni, mert nem nézek ki betegen (nincs rossz kedvem, a torkom kivételével nem fáj semmim). De végigköhögöm az egész éjszakát.

16/L


2015. márc. 22. 12:21
 1/3 Infinity19940301 válasza:
89%
Velem is így volt. :DD Mondtam anyanak hogy meg nem vagyok jól (vasárnap) és hogy holnap visszamegyek az orvoshoz. Így is lett és az orvos még egy hétig kiírt.:D De tényleg beteg voltam.
2015. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Valószínű azért akar elküldeni, hogy ne maradj le nagyon a suliban.


DE. Ha az én lányom lennél (az én lányom soha nem taktikázott azzal, hogy otthon akart maradni és betegnek adta ki magát), ezekkel a tünetekkel még itthon tartanálak, mert 1. még nem vagy jól, 2. nagyon könnyen visszafertőződhetsz, mert le van gyengülve az immunrendszered.

Sőt ha nagyon köhögsz még a dokihoz is visszavinnélek, mert akár tüdőgyulladás is lehet (nem feltétlenül jár a tüdőgyuszi lázzal).

2015. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probalj vele beszelni. Hogy holnap mesz a dokihoz,mert meg szrul vagy.
2015. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!