Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6 honapja van a nyakamon...

6 honapja van a nyakamon belul a pzusnal 2 csomo mozgathato nyomasra faj 1,5 es 2,5 centisek. Magamon nem veszek eszre valtozast. Mennyire kell felnem?

Figyelt kérdés
A csomokat merem nem-e no mert akkor orvos.A sulyomat merem hogy nem fogyok-e de nem.Etvagyam jo.jobb mint volt.Aluszekonysagot,faradekonysagot magamon nem veszek eszre.Ha beteg vagyok elotte eszre veszem mintha megduzzadna es picit faj is akkor.mi ez? (Az se segit hogy elegge hipochonder vagyok)Koszonom.
2015. márc. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves pudlipink! Hetente kiírsz egy kérdést a nyirokcsomóidról. Mi lenne, ha végre orvoshoz fordulnál?
2015. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, hogy megnézze, és kellene egy vérvétel, nem tudom miért vársz 6 hónapja ezzel.
2015. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felek hogy sulyos beteg vagyok.
2015. márc. 23. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

És gondolod, hogy attól gyógyulsz meg, ha vársz? Inkább attól kellene félned, hogy elhanyagolod és már későn mész orvoshoz.

Lehet, hogy teljesen ártatlan dolog, indulj a dokihoz.

2015. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!