Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kisfiamnál bizonyítottan...

A kisfiamnál bizonyítottan kórosan alultermel az agyalapi mirígy, ezért kicsi,130 centi és 11 éves. Kb 2 hete kezdtük pótolni, minden este szurizom. Mikor lehet észlelni a változást? Azonkívül sokat hízott, diétára fogtam. Muszaly volt.

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2 het alatt ne varj csodat :) azert nem nott a kisfiad, mert az agyalapi mirigyben termelodo novekedesi hormon eddig nem termelodott megfeleloen. ha a szuri hormonokat potol, akkor az orvos biztos nem irt fel akkora mennyiseget..ha ket het alatt nott volna 10 centit monden porcikaja fajna. a dietarol meg annyit, hogy jol tetted de azert ne is eheztesd (nem feltetelezwk ilyet) de majd ha kicsit megno aranyos lesz a testsulya a magassagaval. remelem valamit tudtam segiteni.sok sikert es kitartast mindkettotoknek :) 18/l
2014. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. :) annyira feszültem figyeltem őt, hogy az már talán túlzás. :) nagyon sokat várok ettől a kúrától. Sok tünete van/volt, ami a hormonhiányra vezethető vissza. De képzeld, szinte hihetetlen, ezidő alatt kb 1,5 cm nőtt!!! És emelett fogytunk is, aminek állatira örülünk ;) kezd alakulni!!!
2014. júl. 14. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok orulok a javulasnak:) szepen fokozatosan rendbe fog jonni persze nem lesz egy egimeszelo de normalis eletet fog tudni elni :)
2014. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!