Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehetne tenni?

Slukk kérdése:

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Az a szomorú helyzet,hogy édesanyám több mint 20 éve alkoholista.Rengetek megrázó dolog érte az évek során és az anyagi helyzetünk is csak rátesz egy lapáttal.Már mindennel próbáltuk észhez téríteni,nem egyszer volt hogy az állása került emiatt veszélybe.Mindig megígéri hogy leteszi,volt hogy 1-2 hétre sikerült is de ha történt valami olyan,akkor azonnal borult a dolog és visszaállt rá.Nem hajlandó elvonóra sem menni, egyszerűen nem lehet meggyőzni hogy ne tegye,állandóan csak a veszekedés megy,már kezdem nagyon unni,mindent megtettünk eddig is és teszünk is,de már alig van erőnk.Gondolkoztam azon is hogy elköltözök itthonról mert már magamon látom néha hogy egyszerűen szétesek,apámról nem is beszélve,bár nincs jelenleg annyi spórolt pénzem hogy megtehessem és nem tudom mit oldana meg az,ha nem lennék itthon.Kérlek titeket hogy ha tudnátok valami alternatívát,azt nagyon nagyon megköszönném!! További szép napot nektek!

2015. márc. 27. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Probald elvinni - elkiserni az A.A.-ba ( Anonim Alkoholisták)
2015. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Te egyedul is elmehetsz a gyulesukre, ott elmondod a prolemadat, es utana gondolom segiteni fognak. (En honapokig jartam hozzajuk alkohol problemammal.Tobb mint 20 evig ittam es most mar 6-ik eve tiszta vagyok. Viszont nalam ez foleg akarat kerdese volt. 57 N)
2015. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!