Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom jó helyen járok e?...

Nem tudom jó helyen járok e? De anyajegy elrákosodhat?

Figyelt kérdés
Szóval kb fél éve volt egy anya jegyem amit a parnam ledorzsolt az arcomrol felszakadt aztán le is jött. Nem mentem vele orvoshoz mert nem volt semmi baj nem fájt helye se volt. De most nőtt a helyére egy pattanás amit félig sikerült kinyomnom de az be sebesedett. Nem fáj de elég nagy pattanás volt így a seb is az.

2015. márc. 28. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihamarább látogasd meg az orvososat.
2015. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
A házi kezelést azonnal hagyd abba és keresd fel a bőrgyógyászati szakrendelést.
2015. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem fáj meg semmi. és lehet csak én gondolom hogy oda nőtt lehet sokkal arrébb nem tudom hol volt az az anyajegy. Ez egy pattanás volt és irritált nem tudtam teljesen kinyomni ezért lekapartam.
2015. márc. 28. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a kérdésedre a válasz igen. Ezért feltétlenül menj mielőbb orvoshoz. Az anyajegyek elég sok problémát tudnak sajnos okozni :(
2015. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ír valaki nekem egy uzit. Hol lehet időpontot foglalni meg pontosan mi a teendő Debrecen környékén.
2015. márc. 28. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász. Megnézi, ha kell mintát vesz, labor, eredmény, stb.
2015. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!