Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Napok óta lefekszek aludni 10 körül,majd megébredek egyszer 2-kor aztán megébredek 5-kor. 5-kor automatikusan rámtör a sírógörcs,amivel nem tudok mit tenni. De van néha hogy hazajövö a suliból,és lefekszek aludni több órára.Elvesztettem az érdeklődésem minden iránt.A jegyeim is egyre rosszabbak. Borzalmasan fáj a fejem.:(Bármit teszek letörtnek érzem magam.Mit kéne tennem?

2015. márc. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kibeszélned valakinek magad,esetleg sportolni valamit,vitamint szedni és sok gyümölcsöt zöldséget enni.Beszélj a barátsiddal,szüleiddel erről.
2015. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KirailoveKáVé válasza:
Nekem is volt egy időszakom,hogy bármikor feküdtem le 2kor mindig felkeltem. Volt,hogy csak pàr percet de volt,hogy órákat voltam fent és sírtam. Nem tudtam miert csak sírtam. Minden nap. Voltam vele iskola pszichológusnál és kiderült,hogy rajtam most jön ki a szüleim válása. Ők akkor váltak el amikor 3 éves voltam. Most 16 vagyok és lány.
2015. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem valami lelki probléma fellépett.., vagy korábbi vagy mostani (ezt te tudhatod csak). Próbáld meg elterelni róla a figyelmedet és közbe egy jó barátodnak, vagy egy hozzád közeli személynek nyílj meg, de ez csak az én véleményem
2015. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Még az aggaszt az egészben,hogy rémálmaim vannak többek közt öngyilkosság. És napközben soha nem fordul meg ilyesmi a fejemben.:/
2015. márc. 30. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!