Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség, kimerültség?

Pánikbetegség, kimerültség?

Figyelt kérdés
kb 5 napja reggel bolba menet éreztem majd megfulladok, szédültem, azóta ha mennem kell valahová, azonnal gombóc van a torkomban. itthon is érzem,izzadok állandóan. a gyomrom egyben van, a savam is sok, mitől lehet, ez pánikbetegség?

2015. ápr. 1. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár az is lehet. Rossz étrend (pszichoaktív anyagok: glutén, tejfehérjék), nem megfelelő mozgás, stresszes élet, nem megfelelő gondolatok (mentálhigiéné).


Odafigyelhetsz az étrendedre, taichizhatsz, eldöntheted hogy nem zavartatod magad az élet dolgai miatt, úgyis elmúlnak.. az egész itteni élet, szóval fölösleges bármi miatt is izgulni.

2015. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichés okai lehetnek. Túl sok negatív információ éri most az embereket és a feszültségüket érzed az utcán. Például ha bemész egy boltba, az eladók viselkedésén egyértelműen látszik az elégedetlenség például a vasárnapi boltbezárások miatt. Van úgy hogy a szavaikból is meg lehet erről bizonyosodni ha éppen egymás közt arról beszélnek.

Nekem pszichogén köhögésem szokott lenni, ahogy a mostani társadalmi feszültségek idején is. Ekkor kétféle "gyógyszer" is hatásos nekem:

1. Idehaza az érintetlen természetbe kimenni, távol minden civilizációtól.

2. Ausztria területére menni bárhova, akár Bécs legzsúfoltabb részén is jó ahol társadalmi kiegyensúlyozottság érezhető.

Mindkét esetben azonnal megszűnik a pszichés köhögés nálam.

De újabban rájöttem hogy akár a hazai zsúfolt helyeken is elérhetem ezt. Ha nem hagyom a hülyéket és a gazembereket uralkodni felettem. A hülyéken azt értem ha például a társasházba úgy megy haza hogy úgy bevágja az ajtót hogy régen a téeszcsé istálló tehenei is civilizáltabban tették mikor hazatértek a legelőről. A gazemberek fogalmát meg azt hiszem nem kell részletezni. Ők éppúgy veszélyesek az egészségre, mármint a lelki egészésgen keresztül a fizikaira is.

Szándékosan fogalmaztam úgy hogy a másokat megbetegítő hülyéket és gazembereket megfelelő mértékben megaláztam.

Próbáld meg nem komolyan venni azokat a negatív tényezőket amik feszültséget okoznak. És mivel feszültséget és pszichés panaszokat okoznak neked, nem érdemlik meg hogy komolyan vedd, hisz a hulladékot sem szokás úgy kezelni mint valami befektetési aranyat. Volt úgy hogy a szemükbe is kimondtam szókimondóan amit kell, és mint ha csoda történt volna, akkor is elmúlt a pszichés köhögésem.

Bocs ha hosszú volt, de a betegségek okának felderítése már fél gyógyulás. Vagy akár majdnem teljes gyógyulás, hisz tudjuk hogyan lehet megszüntetni akkor meg is tudjuk szüntetni.

És ahogy a kérdésben írtad, ki is lehet merülni bele. Ami tovább fokozná a problémát, mégjobban érzékeny lennél. A negatív dolgokat mindig képzeld egy lomtárban lévő szemétnek, mert az is.

2015. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár nem tudom még mi lehet rá megoldás, éjszaka alszok jól, reggel már a végtagjaimban érzem ezt a gyengeséget, égő érzést, és akkor kezdődik ujra minden.
2015. ápr. 2. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!