Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen támogatások járnak a...

Milyen támogatások járnak a tartós betegeknek 18 év felett?

Figyelt kérdés

Eddig magasabb összegű családi pótlék járt a szüleimnek, én pedig 90 % kedvezménnyel tudtam utazni. Mivel már elmúltam 18, és egyetemre járok, nem jár ez a támogatás. Ehelyett van esetleg más?

Az a baj, hogy erről senki nem tájékoztat, és nem lehet megtalálni egy helyen összegyűjtve se őket.



2015. ápr. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád a betegséget, van pár száz tartós betegség, és nem ugyanaz vonatkozik rájuk.
2015. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tartós beteg vagy akkor 18 éven felül is kaphatod a saját neveden.

Hány éves korodtól kaptál magasabb összegű családi pótlékot.


Én 38 évesen is kapok családit saját jogomon és nevemre életem végére.

2015. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14 éves voltam, mikor diagnosztizálták a betegségemet, rá egy évvel kaptak rám a szüleim magasabb összegű családi pótlékot.

Tejcukor érzékeny vagyok, de ez miért befolyásolja, hogy milyen támogatást kapok? Nem egy kategóriába tartoznak a tartós betegek? pl. asztmás, glutén-laktóz érzékenyek, stb?

2015. ápr. 2. 17:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, jár valamilyen adócsökkentés is, pontosan hogy működik ez? Mennyi?
2015. jún. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!