Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Párom szíve szerintem furcsán...

Párom szíve szerintem furcsán dobog, ez lehet egy fajta betegség tünete?

Figyelt kérdés
nem lassan,nem is gyorsan,erősen ,már másodszor tapasztaltam,mikor a mellkasára hajtottam fejemet. egyébként sose panaszkodott még,hogy észre venne valamit,de lehet nem is mondaná. SZÉLHÁMOSOK,VICCES KEDVŰ EMBEREK KÉREM NE VÁLASZOLJANAK!
2015. ápr. 1. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig szabályos a szívverése addig nincs baj. De magneziumot azért szedhetne. Vérnyomás rendben?
2015. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
legtöbbször magasabb
2015. ápr. 1. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
140/90-tol is magasabb? Ha igen akkor orvos...
2015. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
általában a 140,de van mikor magasabb,de majd mérjük sűrűbben
2015. ápr. 1. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

igazából mit jelent az, hogy furcsán? Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.


Vannak időszakok, amikor gyorsabban ver? Vagy olyan, mintha kimaradna egy-egy ütés? Vagy csak te gondolod, hogy nem ver jól, ő nem is érzi az egészet?


A magas vérnyomáson kívül van-e más baja? Dohányzik-e, iszik-e rendszeresen? El van-e hízva? Mekkora a testtömegindexe? Mozog-e, sportol-e rendszeresen?


Ezek mind olyan kérdések, amik fontosak a szív- és érrendszer állapotának megítélésében.

2015. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!