Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől zsibbadhatnak az újjaim...

Mitől zsibbadhatnak az újjaim közvetlen felkelés után?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre hogy minden reggel, vagy napközben ha alszom és felébredek iszonyatosan fáj, szúr a bal kezemés lábam újjai és le van zsibbadva nem tudom mozgatni mindaddig míg el nem telik egy kis idő és "élet nem jön bele".

Tulajdonképpen nincs megerőltetve, ezért nem is értem mitől lehet. Valamint az egyik szemhéjam szokott remegni és hangosan görcsölnek a beleim pedig nem vagyok éhes sem. Ez tart már 1 hónapja és egyre rosszabbul érzem magam. Napközben sokszor fáj a fejem, homlokom és élesen szúr a fejbúbom alatt két oldalon.


2015. ápr. 2. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod próbáld mérni ébredés után mielőtt felkelsz illetve utána is még egyszer. Egyébként a szem remegés magnézium hiány általában, zsibbadás is akár lehet egy magnézium hiány következménye. De ha a beleid is görcsölnek akkor menj el vele dokihoz, lehet valami emésztési probléma inkább.
2015. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magne B6-tal próbálkozok de nem sokat segített, ráadásul hasmenésem is lett tőle. Voltam gasztroenterológusnál de nem talált gyulladást csak egy-egy arpó polipot gyomorban és vastagbélben. Felszívódási zavar jöhet számításba de nem tudom foglalkoznak, illetve kimutataható lenne e gasztró szakrendelésen.
2015. ápr. 2. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hasmenésed volt a magnéziumtól akkor az felszívódott, okozhat hasmenést. Ezt a polipot ki kellene szedni. A többi problémára pedig lehet egy hirtelen vérnyomás ingadozás az ok, magában nem veszélyes csak kellemetlen.
2015. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!