Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami jó módszer láz ellen?

Valami jó módszer láz ellen?

Figyelt kérdés
39 fokos lázam van igy is eppen epeg hogy kethete műtötték a térdem de most meg ez, az a lenyeg hogy szeretnek legalabb egy het alatt kigyógyul ni

2015. ápr. 3. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
langyos meleg / hideg vizes ulo furdo. egy langyos vizet kell folyamatosan huteni lefele, aztan befekudni az agyba es betakarozni . nekem ez segitett 3 napja. :) jobbulast
2015. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 3. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Lázcsillapító.

Vagy hűtő-fürdő.

2015. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vizes borogatás. Nekem ezzel a módszerrel, egy éjszaka alatt elmúlt a lázam..
2015. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10g c-vitamin / nap

10 000 NE d3 vitamin / nap


Nem kell láz ellen semmit csinálni, nagyobb hőfokon hatékonyabban működik a tested, hadd dolgozza ki magából a fertőzést.

2015. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam kigyógyulni belőle, hogy fogom, melegen felöltözök, és vastagon betakarózva lefekszek.
2015. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös: Igen, de nekem egy kicsivel melegebb lázam volt mint 39 c˙ nekem kb. 39.6 volt, nagyon rossz volt, de miután lecsökkent a lázam, tudtam élni tovább, egészségesen.
2015. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mocskos sz.ar érzés a láz.


Úgymond 'sportoló' vagyok, múlt héten belázasodtam és alig bírtam felkelni az ágyból. Agyf @sz

2015. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!