Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekőzúzás és anyajegy...

Vesekőzúzás és anyajegy eltávolítás. Mindkettő viszonylag sürgős, melyikkel kezdjem? Melyiken "vagyok túl" hamarabb?

Figyelt kérdés
A vesekőzúzásnak az utóhatása ugye az lehet, amikor a kődarabok távoznak.. egy 5 és egy 8 mm-es kőről van szó... Az anyajegy eltávolítás után húzódik a bőr egy ideig... azzal lenne célszerűbb kezdeni, amelyiken hamarabb túl lehet jutni, hogy minél előbb belevághassak a másikba...

2015. ápr. 4. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyajegy mitől olyan sürgős? Csak kérdem. Így ennyiből nekem a vesekő sürgősebbnek tűnik de nem tudom mi van a másikkal.
2015. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a doki már 2 éve mondta, hogy lehet, hogy el kéne távolítani, és most megint megerősített benne. Változik az alakja, halványodik, mindenképp el kell távolítani. A kövek nem okoznak panaszt jelenleg, bár nem hiányzik egy vesegörcs, átéltem már párszor régebben.
2015. ápr. 4. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezd el valamelyikkel, attól,hogy leveszik az anyajegyedet,még szét zúzhatják a követ.
2015. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az anyajegy eltávolítás egyáltalán nem nagy ügy. Ha azonnal megcsinálják, ne várj vele! Közben pedig jegyeztesd elő magad a vesekőzúzásra.
2015. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vesekő rosszabb. Akut állapotot is előidézhet. Én avval kezdeném.
2015. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, az anyajeggyel kezdem, azon hamarabb túl vagyok. A vesekő most amúgy is problémásabb lenne, nem jönne jól a munkahelyem szempontjából, ha a zúzás után begörcsölnék, úgyhogy azt majd júniusban intézem. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 11. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
az anyajegy levétel tényleg nem nagy ügy, nekem 1 hónapja vettek le hatot egyszerre, kettő nekem is hasonló nagyságú volt, de engem csak zavart, azért vetettem le.. nem lézeres volt, sebész csinálta nekem, de nagyon gyorsan meg volt, emiatt nem is vettem ki szabit..
2015. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!