Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás? 14/L

Anyajegy eltávolítás? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy 2-3 mm széles, 1-2 mm kiálló anyajegyem a jobb fülcimpámon (kicsit feljebb, ott a porc környékén.) Teljesen tönkretesz idegileg. Nagyon rossz a közérzetem, minden nap kenem alapozóval, hátha nem látszik, ezen kívül mindig leengedve tartom a hajamat. Nagyon félek, hogy valaki meglátja. Nem is merek emiatt fürdőbe menni, mert ott felkötni szokás hajat, mert összevizezni sem akarom. Nagyon félek attól is, hogy az év végi gálán -minden páros évfolyam előad egy táncot - olyan hajviselet lesz, hogy muszáj kilátszódnia a fülnek. Nekem ez olyan mint másnak az anorexia, én képtelen vagyok ezzel együtt élni. Semmi önbizalmam nincs. Ezért is örülnék, ha nem kapnék olyan kommenteket, hogy pl. "ez legyen a legnagyobb bajod", "fogadd el, így van", "hülye vagy, hogy emiatt idegeskedsz".

Ahol én élek, egy kisvárosban itt csak indokolt esetben vesznek le kiskorúakról anyajegyet, pl. ha sértett vagy rákos. Nálam nem ez a helyzet. Ez is teljesen lerombolt, ugyanis erről eddig nem tudtam, ma érdeklődte meg anyukám. Már beleéltem magamat, hogy idén már anyajegy nélkül ballagok le. Ezért érdeklődnék, hogy Debrecenben milyen lehetőségek vannak? Legyen az magánrendelő vagy kórház, esetleg plasztikai sebész, nekem már tökmindegy. Ajánlanátok orvosokat, akikkel lehet telefonálni erről? Vagy a legjobb az lenne, ha tapasztalatokat írnátok. Hol vesznek le esztétikai okokból kiskorúakról anyajegyet Debrecenben? Nagyon köszönök minden választ.



2015. febr. 2. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Írd be a keresőbe, h hol van Debiben. Biztosan van maganrendelo. Én Nyíregyházán ajánlanám Dr. Belezney Gyongyiket, nekem ő szedett le kb. 5-ot. Egy leszedese kb 3mp és egyáltalán nem fáj és pár nap után nyoma sincs. Azért ajánlom ot, mert nagyon elismert és képzett illetve Nyiregy nincs túl messze Debitol. Időpontot természetesen kérni kell. (DermaArt klinika) ha van kérdés privátban szívesen válaszolok)
2015. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*BeleznAy
2015. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át ezt..14 éves vagy, ez egyenlő azzal, hogy a világon mindent öngyilkos problémának élsz meg. A fiúknál a kis pénisz, lányoknál a kis mell, te esetedben az anyajegy a fülcimpádon, ami valljuk be nem fogja meghatározni se a teljes külsődet, se a személyiségedet. Főleg, mivel az ilyen dolgok általában csak az adott személynek tűnnek fel, másoknak nem igazán.


Amúgy a google-t biztosan ismered, te is rátudsz keresni, de hogy ne legyek az, aki csak pofázni tud, tessék: [link]

20 ezer Ft


Kórházban ilyet nem fognak végezni, csak sürgős esetben, ahogy te is írtad.

2015. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Jöhetnek még :)

2015. febr. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!