Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta fáj a fejem. Mi...

Napok óta fáj a fejem. Mi válthatta ki? Lehet komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

3-4 napja a folyamatosan fáj a fejem. Felkelés után után pár másodperc elteltével elindul ez a folyamatos fájás. A fejem jobb oldala a problémás. Talán segíthet a probléma felderítésében, hogy sokat alszom 3-4 napja, mióta a fejem fáj, folyadékot fogyasztok rendszeresen, valamint a folyadékbevitelre is ügyelek. Az ünnepek előtt nagyon le voltam terhelve, igazságszerint még most is rengeteg dolgom van, csak a folyamatos fejfájás miatt bármit csinálok, nem jó. Olvasok, de nem marad meg szinte semmi. Aggaszt! Gyógyszer is szedtem, de sokat nem használt, mert másnap reggel ugyanúgy fájt. Van amikor a fájdalom csökken, máskor pedig nagyon rossz.


Mi válthatta ki ezt? Mennyire lenne érdemes orvoshoz elmennem? Lehet komolyabb problémám ebből?

Várom a válaszokat! (További kellemes ünnepeket!)



2015. ápr. 5. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3. Napja fáj a fejem, frontokra tippelek.
2015. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is faj hetek ota de nekem csak delutan jon elo es a halantekomnal ket oldalt de ha a tied egesznap faj akkor vagy migrenes vagy mert hat azert idovaltozas volt... Vagy pedig elkene menj orvoshoz hogy kideruljon mi a baj es meg nyugodj te is!
2015. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na nekem 3 hétig szünet nelkul fajt a fejem. De nekem ugy hogy ha ejszaka felkeltem, az ágyból sem másztam ki és úgy is ereztem, nap folyamán mindig.



Ha sokat alszol siman lehet azert. Volt ra pelda nalam is. Igaz nekem csökkent akkor délutánra. De a gyógyszer nekem is elmulasztotta.


3 nap után nem feltétlen mennék dokihoz, mondjuk ha egy hete megvan, akkor egy neurológiai kivizsgálás nem tenne rosszat. De először az alvást próbáld rendszerezni. Ha sok folyadékot iszol akkor legalább az pipa.


Ja csak hogy milyen hülyeségek okozhatnak fejfájást.. Elmesélem az enyém mi volt. Valószínűleg orr mellekureg gyulladasom lehet mert a fejfájást egyszerre tapasztaltam veres orrvaladekkal. Eldugult az orrom igy a váladék nagy resze hátrafelé került, egyaltalan nem kaptam az orromon levegőt es nem tudtam kifijni az orrom. Mikor Rájöttem hogy ez a két dolog egyszerre kezdődött sprayt kezdtem el használni és elmult a fejfájás, legalábbis sokkal ritkábban jelentkezik. Csak reggel mikor el van dugulva az orrom.


Hülyeségnek hangzik de bármi is legyen az amivel egyszerre kezdődött a fejfájás jo eséllyel az ok lesz.

2015. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkit überelve lassan 6 éve majd napi szinten fáj a fejem, kevert tipusú, tehát van amikor migrénes. A migrénes fejfájás féloldali. Arra végre kaptam gyógyszer 3 hónapja, de a tenziós a gyakoribb. Nincs vizsgálat amit ne csináltak volna meg....nincs meg az oka. Szerintem kissé stesszes, írod sok a dolgod és terhelt vagy, ezen próbálj változtatni. Aztán ha lenyugodtál és pár hét múlva is fenn áll a fájdalom menj orvoshoz. Először házidoki, ő küldhet neurológiára. Algopyrin no spaval...próbáltad?
2015. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!