Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladás vagy mi a szösz?

Torokgyulladás vagy mi a szösz?

Figyelt kérdés

3 napja ettem egy tál isteni finom koktélparadicsomot, és azután kezdett el furi lenni. Azt hittem, megragadt egy kis parihéj valahol, olyan érzés volt.


Benéztem a számba, és a nyelvemen hátul oldalt láttam egy fehér, paprikamagszerű foltot, tapintásra kicsit kemény volt. Mára ez kicsit összement és piros lett, de észrevettem több, kicsi piros kinövést a nyelvem hátulján.


Nem fáj, nem ég, néha olyan, ahogy mondtam, mintha valamilyen gyümölcshéj ráragadt volna a nyelvemre. Ja, és kicsit köhögök, inkább krákogok, különben berekedek.



2015. ápr. 7. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy torok gyula lesz, nem átrt ha kamillázol.
2015. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elmentem doktorbácsihoz, ő azt mondta, nem lát semmit.

:S

Pedig most már állandóan krákogok a váladék miatt.

2015. ápr. 8. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is napok óta ilyen gonddal kínlódok.Most megyek orvoshoz.Neked rendbe jött már?Mutass képet a torkodról,majd én is teszek fel.
2015. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!