Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás? Hólyaghurut, mi...

Felfázás? Hólyaghurut, mi lehet ez már?

Figyelt kérdés

Elmesélem az egész történetet, hátha valaki tud segíteni a leírtak alapján !

Tavaly januárban ! felmentünk a hegyi pincénkbe nagyon elfáradtam ezért lefeküdtem az ágyra, jég hideg volt a szobába, remegtem is, az ágyról ne is beszéljünk milyen hideg volt, itt biztosan nagyon megfázhatott a vesém, vagy történhetett valami.

2 hétre rá, nagyon rosszul lettem, fejfájás, hányinger, hasmenés, szédülés, és egy hétig rettenetesen fájtak a veséim, aludni sem tudtam.

aztán nyárig semmi próbléma nem volt, csak közbe fájt a vesém, hasmenésem volt, meg szédültem.

Aztán nyáron kezdődött felfázás szerintem, nagyon gyakori vizelési inger, csípő, nagyon fájt a pisilés minden pisilés közbe sírtam, és véres volt a wc papír, elmentem orvoshoz, tele volt a vizeletem baktériumokkal, kaptam egy nagyon erős gyógyszert, egy hétig szedhettem, vizhajtó volt, a wc-ig sem értem el, mert befolyt.

Aztán jó lett minden, hétvégente néha éreztem a vizelési ingert, meg a vese fájdalmat, de el múltak mindig.

És most december óta borzasztó a helyzet, csodálom hogy még bírom ezt .. minden egyes nap, vizelési inger, és ég .. nem múlik el, elmegyek pisilni, aztán megint érzem, katasztrófa, és lehetetlen kibírni !

elmentem persze orvoshoz, az első a vérvétel volt, semmit nem találtak minden rendben, aztán vizeletvizsgálatok, de csak genny volt benne, arra kaptam gyógyszert.

voltam vizelettenyésztésen, semmit sem mutatott.

Most pénteken elmentem vese és alhasi ultrahangra negatív, pedig ebben az egyben bíztam. Voltam nőgyógyásznál is, minden rendben van.

Szerintem hólyaghurutom, vagy húgycső csulladásom lehet, de nem tudom pontosan mit mutat az alhasi..

Rengeteget iszok egy nap, tőzegáfonya teát naponta 2x

nem tudom mit lehetne tenni, ez hihetetlen hogy minden egyes nap ez van.

Valaki tudna segíteni ? Nagyon örülnék egy csepp segítségnek is.


19 L


2015. ápr. 7. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyógynövényes ülőfürdőt kipróbálhatnád, és a veséidet kellene pihentetni.


[link]

2015. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!