Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, milyen betegség...

Nagyon félek, milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja nőtt egy csomó a hónaljamba, maga a csomó nem fáj, viszont a felkarom igen, de csak egy csíkban, lefelé a könyökömig.

Voltam vele orvosnál, szerinte csak meghúztam, viszont egyik nap rosszul lettem otthon. A szüleim bevittek a sürgősségire, ott egy vérvételre elküldtek, ami szerint a CPR-em túl magas, de egyéb elváltozást nem mutatott.

Aznap még ultrahangon is megnézték a csomót, kiderült, hogy nem is egy van, hanem három. Egy 21x10 mm-es, és két 4 mm-es. Ma kellett mennem mammográfiára, és egy hét elteltével a nagyobb csomó 29x19 mm-es lett, és a két kicsi is 12x10 mm-es. A leleten azt írják, hogy " a csomók mellett több apró csomó is található"

Az a helyzet, hogy ettől nagyon megijedtem, mert utána olvastam a dolognak, hogy talán daganat, limfóma...

De gondolom, ha daganat lenne, akkor nem fájna annyira nem?

Volt már valakinek hasonló panasza, és kiderült, hogy egy-két gyógyszertől meggyógyul?



2015. ápr. 8. 18:03
1 2
 11/11 anonim válasza:
amiket én is olvastam a nyirokcsomós dolgokról az döbbenet. Nekem duzzadt be már a nyakamon tavaly kétszer "ok" nélkül fájdalmatlanul. Pár nap alatt elmúlt. Utána néztem a fájdalmatlan nyirokcsomónak és láss "csodát" daganat... Na elmúlt meg minden. Csak annyi hogy ha fáj az nem baj legalább tudod hogy gyulladás okozza és nem más :))
2015. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!