Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja az alábbi tünetek...

Mi okozhatja az alábbi tüneteket? Az elmúlt 3-4 napban, minden hajnali 5-6 körül, arra ébredek, hogy teljesen ki vagyok száradva! Iszom napközben rendesen! Tehát nem ez a probléma forrása!

Figyelt kérdés

A történethez hozzá tartozik, hogy kb 2-3 hete a patkó, nyombél területén érzem, hogy problémák vannak. Savasodás, székrekedés, felfújódás stb. Orvostól orvosig mentem.

A vérképek, vizeletek jók, a hasi röntgen és az ultrahang jó.

Az egy dolog, hogy az idegességtől jött ez elő, de azt nem tudom, hogy mi okozza ezt a szomjúságot (a szerv óra szerinti vastagbél meridián időpontjában)

Valami enzim hiány?

Mit kéne szednem?

És egyáltalán mire?

Teljesen tanácstalan vagyok.

Természetesen nem magamtól akarom megoldani, de mire rám kerül a sor a dokinál, az 3 hét.


2015. ápr. 10. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor és mit vacsorázol (utolsó étkezés) ?
2015. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már másfél hónapja diétázom :/

Kezdetben csak finom nyomást éreztem a jobb bordaív alatt,és ezért kezdtem el a diétát.

De 3 hete annyit idegeskedtem,hogy mi lehet a gond,hogy elkezdett erősebben fájni.

A diéta hatására már nem fáj annyira.

Érzem,hogy van ott valami,de gyógyulni érzem.

A legjobban most az idegesít,hogy mi lehet ez a hajnali 5-6 órás kiszáradásra ébredés.

Amúgy könnyű ételeket eszem.

Főtt krumpli,glutén mentes pirítós kenyér,párolt zöldségek.

Szóval nem eszem nehezet.

Inkább naponta többször keveset.

2015. ápr. 10. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichés és lelki okok állhatnak véleményem szerint a tüneteid hátterében. Javaslom pszichiáter vagy klinikai szakpszichológus felkeresését ők majd adekvát gyógyszeres/pszichoterápiás segítséget fognak nyújtani a zavaró tüneteidre! :)
2015. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hajnali szomjúság az a stressztől van. Legalábbis nálam is szokott lenni. A cukrot kicsit felnyomja az ideg és ettől van szerintem. Próbálj meg citromfű teát inni bőven, és Aloevera gélt, B-MAX-ot és Gasztro 825 probiotikumot. Ezek rendbe fognak hozni.
2015. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!