Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért álmodom ezt folyton?

Miért álmodom ezt folyton?

Figyelt kérdés

Folyton azt álmodom, hogy majd én megtalálom a rák ellenszerét, meg ezen töröm néha az agyam hogy mi lehet az ellenszer, meg olvasgatok a neten olyan embereket akik túlélték a rákot, és hogy hogyan gyógyultak ki belőle, és ezt összekötöm a többi túlélő gyógymódjával és próbálok rájönni, hogy mi lehet az ellenszer.

De még csak 16 éves fiú vagyok és ilyenen jár az eszem, hogy majd egyszer megmentem az emberiséget egy gyógyíthatatlan betegség alól, és ez már 1 éve tart nálam.


Ez jelent valamit? Vagy tényleg majd valóra válik vagy ez most mit jelent...


Nagyon sokat kutatok a neten emiatt, hogy kik és hogyan gyógyultak meg alóla..


Vagy Isten üzenni akar nekem, hogy dolga van velem később?



2015. ápr. 11. 20:30
 1/2 Kincse Gyula válasza:
Szia! :) Figyelj, személy szerint úgy gondolom hogy nem tudni mit hoz a jövő! :) ezek alapján hogy nem az a gizda nagyképű gyerek vagy! :) lehet hogy ez nem egy véletlen eset, és lehet hogy te leszel az aki tényleg feltalálja a gyógymódot! :) de ezt csakis úgy érheted el ha tanulni fogod ezt az egészet! :) én hiszem hogy létezik Isten mert nem jöhet létre spontán ez a világ! :) valaminek ezt az életfolyamatot befolyásolnia kellet! :) ha tényleg szeretnéd hogy te magad legyél az ki feltalálja eme betegségnek az ellenszerét akkor kutass és tanulj róla egyetemi szinten hogy elérd azt amit szeretnél! :) amúgy én is 16 vagyok, és nekem is vannak fura gondolataim! :) illetve inkább érdekes! :)
2015. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kincse Gyula válasza:
Javítok: ezek alapján úgy vélem hogy nem az a gizda nagyképű gyerek vagy! :)
2015. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!